Wirtualizacja

Wirtualizacji zakładała redukcję liczby fizycznych serwerów, uproszczenie infrastruktury IT oraz podniesienie poziomu niezawodności i bezpieczeństwa w sieci komputerowej. Jako platformę wirtualizacją dla naszych klientów proponujemy produkt Microsoft Hyper-v oraz VMware ESXi a jako platformę sprzętową serwery firmy Dell i macierze dyskową firmy Dell oraz EMC.

Aby zapewnić wysoki poziom świadczenia usług koniecznych dla zapewnienia bezpieczeństwa i ciągłości krytycznych procesów biznesowych w przedsiębiorstwie proponujemy wykorzystanie technologii klastrowej w wirtualizacji.

VMware vSphere Hypervisor pozwala na:

  • uruchamianie wielu systemów operacyjnych na jednym serwerze
  • oszczędności przy zakupie sprzętu, zasilania i chłodzenia
  • ułatwienie tworzenia kopii zapasowych i przywracania

Microsoft ® Hyper-V ™ Server 2019 jest samodzielnym produktem, który zapewnia niezawodne i zoptymalizowane rozwiązanie umożliwiające wirtualizację organizacji w celu poprawy wykorzystania serwera oraz zmniejszenia kosztów. Ponieważ Hyper-V Server to dedykowane samodzielny produkt, który zawiera tylko Windows Hypervisor, Windows Driver Model wirtualizacji serwerów i komponentów, zapewnia niewielkie gabaryty i minimalnym obciążeniu. Łatwo podłączyć do istniejącej klientów środowiska, wykorzystanie istniejących łatanie, zaopatrzenia, zarządzania, narzędzia wspomagające, procesów i umiejętności. Niektóre z nowych kluczowych cech nowych, które są dostępne w Microsoft Hyper-V Server 2019 jest migracja na żywo, wspólne wsparcie wielkości klastra i rozbudowany procesor i pamięć dla systemów gospodarza.

Specjalistów IT mogą łatwo wykorzystanie istniejących umiejętności i wiedzy z produktów wirtualizacji Microsoft, jak również ogólnej wiedzy społeczeństwa, minimalizując krzywej uczenia się. Ponadto, Microsoft zapewnia kompleksową obsługę aplikacji firmy Microsoft i niejednorodne według systemów operacyjnych, klienci mogą wirtualizacji z ufnością i spokojem